Dokumentace systému ISAK

Informační systém ISAK je moderní profesionální, multiplatformní, informační systém vyvinutý speciálně pro advokátní kanceláře. Přináší novou dimenzi zpracování agendy advokátní kanceláře a zautomatizování procesů správy spisů klienta, následné fakturace, přehledů provedených úkonů a výkonnosti právníků. Součástní systému je plnohodnotný dokument management systém.

Díky moderní technologii, na které je program ISAK vyvinut, ho lze používat na počítačích s různými operačnímy systémy jako MS Windows, Linux, Mac i na různých zařízeních jako stolní počítač, notebook, netbook, iPad a chytrých mobilních telefonech s libovolným systémem (Symbian, Android, Windows apod.).

Systém je navržen jako síťový program na moderní platformě tenkého klienta, díky čemuž nemusíte do počítačů instalovat žádný speciální software. Stačí pouze běžný internetový prohlížeč. Protože jde o síťový program, může program obsluhovat najednou vetší množství uživatelů. Množství uživatelů a poboček advokátní kanceláře je dán pouze technickým vybavením a licencí programu.

  • start.txt
  • Poslední úprava: 22/05/2018 16:42
  • autor: Jaroslav Štípek