Sklad dokumentů

V systému ISAK je zavedena schránka na dokumenty – Sklad. Hlavní důvodem pro jeho zřízení je potřeba vytvoření dočasného úložiště souborů (dokumentů) pro jejich následné zařazení do systému ISAK. Sklad naleznete v pravém horním rohu (základní, černé lišty) klientského menu systému ISAK.

Do Skladu můžete vkládat soubory stejným způsobem, jaký se používá při práci s dokumenty ve všech ostatních částech systému ISAK, tedy přetažením nebo využitím schránky Windows (CTRL+C a CTRL+V).

Výhodou Skladu dokumentů je možnost zasílat naskenované dokumenty z Vašeho skenovacího zařízení na Vámi zvolenou emailovou adresu, nebo sdílený systémový disk, které se Vám bez dalšího uloží ve Skladu (email na, který jsou soubory zasílány, je nutné zavést správcem systému do systému ISAK).

Soubory ze skladu je možné upravit např. přejmenovat, doplnit jejich popis, klíčová slova apod. Soubory je možné v Doručené poště přiložit přímo ze skladu k této došlé poště. V klientském menu (černá lišta) zvolte modul Pošta a z levého menu vyberte složku Doručená pošta. Zvolte poštu a v nově otevřeném dialogovém okně klikněte na dolní tlačítko SKLAD. Zvolte potřebný dokument ze skladu a potvrďte příkazem Připojit. Připojení dokumentu si následně můžete prověřit stiskem tlačítka DOKUMENTY (vedle tlačítka SKLAD), kde se Vám rozbalí seznam všech Přiložených dokumentů.

Stejně tak je možné připojit dokument přímo ze Skladu ke klientovi, spisu a vybrané složce daného spisu. Vstupte do modulu Sklad v klientském menu (černá lišta) a přiložte myš na požadovaný dokument. Z nabídnutých možností zvolte Upravit. V nově otevřeném dialogovém okně proveďte potřebné volby a potvrďte tlačítkem Uložit. Takto přiložený dokument je po přiložení ze Skladu odebrán.

  • sklad.txt
  • Poslední úprava: 22/02/2019 12:30
  • autor: ST