Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
kpodpisu-pdf [27/06/2013 21:32]
VH
kpodpisu-pdf [22/05/2018 11:57] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
 +==== Hromadné podepisování PDF dokumentů ====
 +
 V případech,​ kdy uživatel v [[nastaveni-uzivatele|Nastavení uživatele]] nemá povoleno podepisovat PDF dokumenty, může dokument přímo ze spisu odeslat odpovědné osobě k podpisu. V případech,​ kdy uživatel v [[nastaveni-uzivatele|Nastavení uživatele]] nemá povoleno podepisovat PDF dokumenty, může dokument přímo ze spisu odeslat odpovědné osobě k podpisu.
  
Řádek 12: Řádek 14:
  
 Dokumenty, označené k podpisu kliknutím na zelené znaménko plus, oprávněný uživatel podepíše kliknutím na **Podepsat** vybrané. Podepsané dokumenty jsou navráceny ke spisu, z nějž byly k podpisu odeslány s upraveným názvem. Na začátek názvu souboru je vložen text **signed…**.  ​ Dokumenty, označené k podpisu kliknutím na zelené znaménko plus, oprávněný uživatel podepíše kliknutím na **Podepsat** vybrané. Podepsané dokumenty jsou navráceny ke spisu, z nějž byly k podpisu odeslány s upraveným názvem. Na začátek názvu souboru je vložen text **signed…**.  ​
 +
 +==== Práce s podepsanými PDF dokumenty ====
 +
 +Po podepsání dokumentů je možné v části Podepsané dokumenty odeslat zpět do spisu, ze kterého byly při žádosti o podpis odeslány k podpisu, nebo je odeslat na zadaný email.
 +
 +{{ :​00416.png?​direct&​1500 |}} 
 +
  
  • kpodpisu-pdf.txt
  • Poslední úprava: 22/05/2018 11:57
  • (upraveno mimo DokuWiki)