ISAK BASIC

Hardware

ISAK BASIC je zpravidla dodáván nainstalovaný na miniserveru. Na vyžádání je možné i tuto verzi nainstalovat na server zákazníka.

V případě že jste si zakoupili verzi systému ISAK BASIC, v jejíž ceně je server Pegatron ION CAPE7 BBN330, nebo jeho ekvivalent, dostali jste miniserver s předinstalovaným systémem a není třeba zasahovat do jeho konfigurace.

Vyjměte server a jeho příslušenství z obalů, v nichž je přepravován. Připojte jej k elektrické síti a k síti ethernet dle následujících obrázků.

Upozornění: Pokud zprovozňujete server bezprostředně po jeho přepravě, přičemž se teplota, v níž se přepravovaný hardware při přepravě nacházel, liší o více než 20 stupňů Celsia od teploty v místnosti, v níž hardware zprovozňujete, je vhodné vyčkat nejméně půl hodiny, než přístroj připojíte k elektrické síti.

Dodaný server zapojte dle obrázku výše (napájení a UTP patch kabel). Dále zapojte druhý konec vašeho patch kabelu (modrý kabel na obrázku výše) do Vaší vnitřní internetové sítě. Je třeba aby počítačová síť byla správně nakonfigurována (především dynamické přidělování IP adresy) a aby měl server přístup k internetu.

  • instalace-basic.txt
  • Poslední úprava: 22/05/2018 13:57
  • (upraveno mimo DokuWiki)