Poštovní podací arch

Kliknutím na ikonu Podací arch.DOC v pravé části obrazovky zobrazí uživatel průvodce pro tvorbu poštovních podacích archů. V poštovním archu si uživatel může vybrat Odesílatele, systém uživateli nabídne k odeslání připravenou poštu, ve které je uveden Odesílatel jako odpovědná osoba (uživatel musí být v uživatelském nastavení ve Správě uživatelů označen jako advokát). V hlavičce podacího archu se pak uvede jako Odesílatel tento uživatel - advokát i s jeho adresou. Adresu je třeba vyplnit v nastavení uživatele. (tato funkcionalita je vázána na zvláštní licenci);

Je možné zvolit podavatele, který se vyplní na podacím archu spolu s odesílatelem. Podavatele lze volit volbou Odesláno za ze seznamu Klientů, kterým byla určena zvláštní číselná řada pro odeslanou poštu (viz. Číslování doručené a odeslané pošty). Funkcionalita více číselných řad odeslané a přijaté pošty je vázána na zvláštní licenci.

Zaškrtnutím pole Tisknout věc se do podacího archu vloží text z pole Věc uvedený v dialogu odeslané pošty. Text se vloží do sloupce Poznámky, doplňkové služby.

  • postovni-podaci-arch.txt
  • Poslední úprava: 22/05/2018 13:57
  • (upraveno mimo DokuWiki)