Rychlé vyhledávání

Při práci v informačním systému ISAK Vás neustále provází okénko “Rychlé vyhledávání“. Výhodou tohoto vyhledávání je, že stačí znát jakoukoliv část názvu klienta, spisu, nebo hledaného dokumentu a začít psát tuto kombinaci na klávesnici počítače v kterékoliv části systému (pokud uživatel současně nevyplňuje datové pole). Uživateli se okamžitě zobrazí výsledky rychlého vyhledávání. Kliknutím na Enter se uživatel přepne do rozšířeného vyhledávacího režimu.

Tento nástroj umožňuje během krátkého okamžiku najít jakoukoliv položku v systému ISAK. Hledání je možné uskutečnit podle hledaného řetězce, jímž může být slovo nebo číslo, můžete použít i jen jeho libovolnou část. Pokud se v systému nachází shoda, vypíše se položka obsahující hledaný řetězec na obrazovku, při shodě s více položkami bude výpis rozdělen do kategorií, podle nastavených přepínačů na následujícím obrázku nad tlačítkem “Vyhledat“. Kliknutím na řádek položky výpisu se automaticky otevře karta příslušného výsledku vyhledávání.

Po kliknutí na Zobrazit nebo kliknutím na klávseu Enter, se uživatel přepne do podrobného přehledu výsledků vyhledávání. Systém ISAK je schopen vyhledávat řetězce i uvnitř souboru formátu .docx a .xlsx (xml formáty MS Office).

  • rychle-vyhledavani.txt
  • Poslední úprava: 22/05/2018 13:57
  • (upraveno mimo DokuWiki)