Dokumenty spisu

Pokud budete dokument přikládat přímo ke spisu Vašeho klienta, vyberte Klienta, klikněte na Spisy a vyberte příslušný spis. Po jeho otevření se Vám v levé části obrazovky zobrazí nabídka, která obsahuje položku Dokumenty. Po jejím otevření se zobrazí složka s dokumenty.

Drop & drag ukládání dokumentů

Dokument lze ve kterékoliv agendě systému ISAK, umožňující práci s dokumenty, vložit jeho pouhým přetažením myší do dialogového okna umístěného v pravé spodní části obrazovky, a to např. ze složky systému Windows, Outlooku, souborového manažeru, nebo využitím klávesové zkratky CTRL+C (zkopírování dokumentu do schránky Windows) a následnou volbou CTRL+V (vložení dokumentu ze schránky Windows) v okně umístěném v pravé spodní části obrazovky. Dokument se nahraje do systému a je možné s ním v systému dále pracovat.

Dokumenty ze složky

Systém ISAK podporuje rovněž hromadný import dokumentů do systému. Jedná se o fyzické kopírování dokumentů uložených uživatelem přímo do adresářů klientů ze složky vytvořené na serveru uživatele za účelem hromadného importu. Po dokončení uživatelského nastavení síťové cesty na tomto serveru systém ISAK vytvoří adresáře klientů a jednotlivých spisů. Stiskem tlačítka Načíst v agendě Dokumenty se načtou veškeré dokumenty, které uživatel uložil do serverových složek a přenesou se do programu, přičemž bude zachováno přiřazení ke klientovi a spisu. Po přenosu se importované dokumenty ze serverové složky automaticky odstraní.

Další zdroje dokumentů

Dokumenty mohou být do systému ISAK vloženy i při vytvoření nebo editaci úkolu. Pokud je úkol přiřazen ke klientovi nebo ke klientovi a spisu systém dokument sám přiřadí do příslušné složky klienta nebo klienta a spisu. Nový záznam o založení nového úkolu je nutné nejdříve uložit, až poté je možné k tomuto záznamu přiložit dokument.

Stejně tak lze dokument vložit do systému ISAK při pořízení nové doručené pošty. Nový záznam o doručené poště je nutné nejdříve uložit, až poté je možné k tomuto záznamu přiložit dokument.

Dokumenty se mohou do systému také vložít zasláním na sepciální emailovou adresu. Popis této medoty je uveden v části práce s dokumenty.

  • spis-dokumenty.txt
  • Poslední úprava: 22/05/2018 13:58
  • (upraveno mimo DokuWiki)