Úkoly ke spisu

Tato agenda umožňuje vytvářet úkoly ve vazbě na spisy klientů. Ve verzi BASIC je obsažena zjednodušená aplikace Úkolů. Práce s úkoly ve verzi PROFESSIONAL a vyšších je popsána v části ÚKOLY. Kliknutím na záložku Úkoly zobrazíte Přehled úkolů ke splnění. Obrazovka je rozdělena na splněné a nesplněné úkoly. Splněné úkoly jsou řazeny dle data splnění. Úkol označený jako splněný je možné znovu zařadit mezi nevyřízené smazáním data splnění úkolu při editaci úkolu. Barvený příznak v řádku úkolu informuje uživatele o době zbývající ke splnění daného úkolu.

Kliknutím na záložku Přidat nový úkol zobrazíte dialog s možností zadání nového úkolu ke spisu. Kliknutím na vybraný úkol v seznamu Úkoly ke spisu je možné ve verzi PROFESSIONAL a vyšších již zadaný úkol editovat, evidovat odpracovanou dobu na úkolu, přikládat k němu úkoly, přidávat podúkoly a sledovat jeho oběh. (více viz. ÚKOLY)

Jednotlivé úkoly jsou přiřazeny uživatelům systému a uvádí se u nich datum, do kdy mají být splněny a také informace, zda byl úkol již splněn. Informace o svých neplněných úkolech nalezne každý uživatel na své úvodní obrazovce, kde ho bude hlášení upozorňovat na nutnost splnění daného úkolu.

  • spis-ukoly.txt
  • Poslední úprava: 22/05/2018 13:58
  • (upraveno mimo DokuWiki)